vitajte_restauracia

Vitajte v ZORNO Restaurant

Reštaurácia ZORNO sa nachádza v samom centre Lozorna 20 km od Bratislavy. Reštaurácia je  zariadená v modernom a elegantnom štýle a je rozdelená na reštauračnú a kaviarenskú časť. Nájdete tu pestrý výber jedál a nápojov, vínnu kartu s ponukou kvalitných slovenských i zahraničných vín. Reštaurácia odráža chuť talianskej kuchyne a vytvára harmonický zážitok z posedenia, pretože charakter Zorna vytvára tradičné hodnoty.

OCHUTNAJTE NAŠE MENU

Oslavujte udalosti a stretávajte sa s priateľmi

Naša reštaurácia je prispôsobená na stretnutia s priateľmi a obchodnými partnermi. Celková kapacita reštaurácie je 80 miest na sedenie. Letná terasa má kapacitu 32 miest a pre usporiadanie väčších spoločenských podujatí je k dispozícii veľká sála s kapacitou do 140 miest, ktorá má veľké pódium a je vybavená kvalitnou zvukovou a svetelnou technikou.

REZERVUJTE SI STÔL
oslava_restaurant

Do reštaurácie ZORNO som prišiel s cieľom posilniť tunajšiu gastronómiu a zároveň priviesť ľudí k moderným kulinárskym zážitkom. Neustále sa snažím vymýšľať nové jedlá a pokrmy, aby naši hostia od nás odchádzali s nezabudnuteľným zážitkom.

break-line

Jaromír Štefanovič

Šéfkuchár ZORNO Restaurant

20190127_112915

icon-otvaracie-hodiny

Otváracie hodiny

break-line

PON – PIA
10.00 – 15.00 h.

SOB – NE
Zatvorené

icon-najblizsie-chystame

Najbližšie chystáme

break-line

BRUNCH

2020

btn-detail

icon-novinky-emailom

Novinky
e-mailom

break-line

Buďte vždy v obraze, stačí sa prihlásiť do nášho newslettra.

Kde nás nájdete

Centrum Kultúry Zvončínska 3, Lozorno 900 55
Rezervácie: 00421 917 30 76 98
restaurant@zorno.sk